Mi a jobb: a jegelés vagy a meleg?

2026-06-20T16:44:14+02:00angol cikkek|

Ebben a cikkben az angol tendonitist lefordítottam ugyan íngyulladásnak, mert le akartam fordítani magyarra, de nem igazán megfelelő szó ez erre, mert nem biztos, hogy ha fáj, akkor gyulladásban is van!